menu

"Na dobre i na złe". Tajemnica Oli. Przemek nie dowie się o ciąży stażystki?

19.08.2013, godz. 11:30
Na dobre i na złe odc. 525. Ola (Anna Karczmarczyk)
foto: www.nadobre.tvp.pl

Ciąża stażystki Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk) poważnie komplikuje życie przyszłej mamy w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013. Tym bardziej, że ciężarna Ola zostaje zupełnie sama. Kiedy w 530 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 25.09.2013) lekarka próbuje powiedzieć Przemkowi (Marcin Rogacewicz), że będzie ojcem jej dziecka rozwój wypadków sprawia, że nie jest w stanie wyznać mu prawdy. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" jesienią 2013 ciąża Oli przez długi czas pozostanie jej wielką tajemnicą. Czy Przemek dowie się, że Ola urodzi mu dziecko?

"Na dobre i na złe" - nowe odcinki po wakacjach 2013 od środy, 4.09.2013

Nieplanowana ciąża Oli, nagły wyjazd Przemka na misję do Afryki, w konsekwencji którego stażystka decyduje się zachować tylko dla siebie wiadomość o tym, że już wkrótce urodzi dziecko lekarza, z którym spędziała jedną noc. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013 tajemnice między dwójką byłych kochanków z Leśnej Góry wprowadzą sporo zamieszania w ich wzajemnych relacjach.

>>> "Na dobre i na złe". Nina zostawi Michała Sambora i wyjedzie do USA?

Ola upewnia się w swoich podejrzeniach, że spodziewa się dziecka w 528 odcinku "Na dobre i na złe". Zauważa bowiem, że codziennie towarzyszą jej typowe dla ciąży objawy. W końcu zbiera się na odwagę i robi test ciążowy. Wynik jest jednoznaczny - Ola zostanie matką!

Przerażona dziewczyna, która przecież na tym etapie życia nie planowała zakładania rodziny, bo chciała się przede wszystkim skupić na swojej karierze. postanawia jak najszybciej powiedzieć o ciąży Przemkowi. Przyszły tatuś robi jednak wszystko, by jej uniknąć. Ola jest załamana. Zupełnie nie wie jak się odnaleźć w nowej sytuacji.

>>> "Na dobre i na złe". Hana unieważnia małżeństwo z Jamesem. Będzie ślub Hany i Piotra?

W 530 odcinku "Na dobre i na złe" Ola uznaje, że nie może dłużej ukrywać przed Przemkiem swojego stanu. Jak podaje "Świat Seriali" zamierza przekazać mu szokujące wieści o ciąży na imprezie, którą Zapała organizuje w hotelu rezydentów po zdanym egzaminie specjalizacyjnym. Niestety okazuje się to niemożliwie.

Wkrótce potem Przemek dzieli się z kolegami z Leśnej Góry wiadomością, że wyjeżdża na misję do Afryki. Czy w takiej sytuacji Ola wyjawi mu swoją tajemnicę? A może Przemek nigdy nie dowie się o dziecku, a Ola zdecyduje się usunąć ciążę? Scenarzyści "Na dobre i na złe" na pewno zadbali, żeby w wątki Oli i Przemka nie zabrakało emocji...

>>> Co nowego w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ