menu

"To nie koniec świata" online odcinek 5 na ipla.tv w internecie za darmo

30.09.2013, godz. 07:10
to_nie_koniec_swiata_anka
Natalia Siwiec na planie "To nie koniec świata" miała okazję współpracować z doświadczoną aktorką Karoliną  Gorczycą, która gra główną bohaterkę Ankę oraz popularnym prezenterem Maciejem Dowborem, który tym razem występuje w roli przystojnego aktora. foto: AKPA zobacz galerię

"To nie koniec świata" online odcinek 5 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "To nie koniec świata" odc. 5 w Polsacie w niedzielę, 6.10.2013, o godz. 22.00, ale już tydzień przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" 5 odcinek online za darmo na ipla.tv - oto link:

"To nie koniec świata" odc. 5 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 5 - streszczenie, co się wydarzy?
Kazimierz (Artur Dziurman) strzela do Janusza (Piotr Jankowski). Mężczyzna składa na niego oficjalną skargę. Szefowa lokalnej policji, Nora próbuje pogodzić krewkich mężczyzn.

Przed wyjazdem z Warszawy Ania (Karolina Gorczyca) przez przypadek trafia na plan filmowy i poznaje Tomasza (Maciej Dowbor). Aktor informuje ją, że wkrótce przyjedzie na zdjęcia do Białej Podlaskiej.

W stolicy dziewczyna spotyka się z kolegą ze studiów, Irkiem. Mężczyzna przypomina jej, że zaraz po studiach miała szansę pracować dla reprezentacji kraju. Twierdzi, że gdyby zechciała, mogłaby do tego wrócić. Po powrocie na Podlasie Paweł (Krystian Wieczorek) dotrzymuje obietnicy danej Szostakowskiej i odwołuje sprzedaż domu. Dzięki Kamili (Ada Fijał) liczy na korzystne rozwiązanie konfliktu z byłym szefem.

"To nie koniec świata" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

WIĘCEJ