menu

"Nieposkromiona miłość". Daniel ma plan zemsty na Camili. Alonso dostaje zawału serca

18.09.2013, godz. 07:00
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Daniel /Andres (Cristián de la Fuente), Camila (Silvia Navarro)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Daniel /Andres (Cristián de la Fuente), Camila (Silvia Navarro) foto: Amor Bravio Facebook/ Televisa

Daniel Diaz Acosta (Cristian de la Fuente) z telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio") realizując swój plan zemsty na Camili (Silvia Navarro) przybiera fałszywą tożsamość i jako Andres Duarte rozpoczyna pracę na hacjendzie "La Malquerida". Co się wydarzy w "Nieposkromionej miłości" w odcinkach 13-20, których emisja od środy, 18.09.2013, do piątku, 27.09.2013, w TV4? Daniel z "Nieposkromionej miłości" zjawia się na ranczu wuja Camili z zamiarem odkrycia prawdy.  Chce uwieść dziewczynę i zmusić ją, by zapłaciła za wszystko, co mu zrobiła.

"Nieposkromiona miłość" streszczenia odcinków 13-20

"Niespokromiona miłość" odcinek 13 - środa, 18.09.2013

Daniel odkrywa, że matka zataiła przed nim prawdę o jego biologicznym ojcu. Camila chce, żeby Alonso zatrudnił Daniela na lepszym stanowisku. Alonso namawia żonę na drugi miesiąc miodowy, ale ona nie wierzy, by wyjazd mógł rozwiązać ich problemy intymne. Alonso zarzuca Camili, że szuka pretekstów, aby się od niego odseparować. Rafael, zastraszony przez Alonsa, zamierza zmienić swoje plany o pozostaniu w miasteczku. Camila namawia go, żeby nie wyjeżdżał i oświadcza, że nie da się zmanipulować mężowi, gdyż ma prawdo do zawierania przyjaźni.

Ojciec Baldomero rozpoznaje Daniela. Chilijczyk obiecuje, że wyjawi księdzu całą prawdę o swojej tożsamości, ale tylko przy konfesjonale. Isadora jest zazdrosna o to, że Dionisio planuję przypodobać się Agustinie i nie uspokajają ją zapewnienia, że chodzi jedynie o część planu. Daniel wyznaje ojcu Baldomero, że przez rodzinę Monterde stracił żonę, dziecko. Ksiądz nie wierzy w winę Camili.

Camila pragnie dać Alonsowi ostatnią szansę. Jeśli jednak nie będzie się między nimi układało, wniesie o rozwód. Ojciec Baldomero przybywa na ranczo, aby porozmawiać z Camilą i Agustiną o Danielu.

Przeczytaj koniecznie: "Nieposkromiona miłość". O czym jest "Amor bravio"?

"Niespokromiona miłość" odcinek 14 - czwartek, 19.09.2013

Alonso i prawnik Becerra chcą znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu Camila będzie mogła wejść w posiadanie majątku don Daniela. Isadora proponuje Dionisiowi skorzystać z wrogiego nastawieniem Abrahama.

Camila dowiaduje się żona i syn Daniel również zmarli. Wyznaje też Vivianie że Alonso, nigdy się z nią nie kochał, bo jest impotentem. Viviana tłumaczy kobiecie że to nie jej wina. Dionisio naciska na Alonso, mówiąc mu, że Camila musi wymyślić coś, aby przejąć ranczo. Daniel przyjeżdża do miasteczka i zatrzymuje się w pensjonacie Amandy. W restauracji poznaje Camilę.

"Niespokromiona miłość" odcinek 15 - piątek, 20.09.2013
Daniel zakrada się na teren hacjendy La Malquerida i przygląda się z ukrycia Camili. Postanawia pozostać na dłużej w miasteczku i odkryć prawdę. Jeszcze się nie domyśla, że wpadł w pułapkę zastawioną przez rodzinę Monterde, która usiłuje przywłaszczyć sobie majątek don Daniela.

Camila odrywa, że mąż ją okłamał i nie chodzi na żadną terapię. Isadora umawia syna z prostytutką.

Patrz też: "Nieposkromiona miłość". Obsada "Amor bravio" - opis bohaterów, kto jest kim w nowej telenoweli?

"Niespokromiona miłość" odcinek 16 - poniedziałek, 23.09.2013
Natalia przywozi do hacjendy Daniela, który przedstawia się jako Andres Duarte. Pragnie pomóc mu w dostaniu pracy w gospodarstwie. Leoncio oświadcza im, że szef nie potrzebuje nowego pracownika. Natalia zwraca się do Camili z prośbą o zatrudnienie jej przyjaciela. Kobieta natychmiast się zgadza.

Gdy dowiaduje się o tym Alonso, zarzuca żonie, że podważa jego autorytet. Daniel wypytuje Natalię o Camilę. Augustina zakochuje się w Dionisio. Isadora usiłuje rozmawiać z synową na temat Alonso. Alonso całuje żonę na siłę. Camila policzkuje go.

"Niespokromiona miłość" odcinek 17 - wtorek, 24.09.2013

Andres dziękuje Camili, że zgodziła się go przyjąć. Pozostali pracownicy nie przyjmują go jednak zbyt przyjaźnie. Alonso chce jak najszybciej pozbyć się Andresa z hacjendy. Przydziela mężczyznę do najgorszej pracy.

Camila rozmawia z Vivianą o nowym pracowniku. Nie może oprzeć się wrażeniu, że mężczyzna coś ukrywa i nie jest zwykłym robotnikiem. Dionisio proponuje Augustinie interes. Isadora jest zazdrosna o wspólnika. Pablo zachęca Mariano, żeby został toreadorem. Andres prosi Natalię, żeby opowiedziała mu wszystko o ranczu.

"Niespokromiona miłość" odcinek 18 - środa, 25.09.2013

Dionisio zaprasza Augustinę do restauracji. Isadora śledzi ich. Alonso żąda od Rafaela, żeby wyjechał.

"Niespokromiona miłość" odcinek 19 - czwartek, 26.09.2013
Rafael odkrywa prawdziwą tożsamość nowego pracownika La Malqueridy. Daniel opowiada mu, co go spotkało. Zapewnia również, że to Camila doprowadziła go do ruiny. Wyznaje, że zamierza uwieść kobietę i zmusić ją, by zapłaciła za wszystko, co mu zrobiła. Rafael nie wierzy w winę Camili. Ostrzega, że nie pozwoli Danielowi jej skrzywdzić.

Pablo odwołuje spotkanie z Luz Marią. Dziewczyna widzi go w parku z inną. Alonso szuka sojusznika w Andresie. Dionisio wyznaje Augustinie, że jest nią zainteresowany. Ojciec Baldomero informuje Camilę, że mimo plotek Daniel żyje.

"Niespokromiona miłość" odcinek 20 - piątek, 27.09.2013
Alonso dostaje zawału podczas schadzki w hotelowym pokoju. Rodzina mężczyzny przybywa do szpitala. Camila chce wiedzieć, co jej mąż robił w hotelu i czy był sam. Gdy dowiaduje się, że towarzyszyła mu kobieta, odmawia odwiedzenia chorego.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ