menu

Otchłań namiętności odc. 129-138. Elisa i Damian - pierwsza noc na plaży. Gael próbuje zabić Damiana

13.05.2013, godz. 16:40
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 130. Ślub Elisy i Gaela
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 130. Ślub Elisy i Gaela foto: TELEVISA

Otchłań namiętności odcinki 129-138 od poniedziałku, 13.05.2013, do piątku, 17.05.2013. Co się wydarzy w telenoweli Otchłań namiętności? Jak potoczą się losy Elisy (Angelique Boyer) i Damiana (David Zepeda)? Otchłań namiętności odc. 129-138 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu Otchłań namiętności?

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 129 - poniedziałek, 13.05.2013

Gabino szuka Alfonsiny, żeby dać jej bilety lotnicze w zamian za pięćdziesiąt procent udziałów akcji przetwórni Arango. Sabrina mówi Florenci że Elisa, będzie bardziej zainteresowana tym, jakich sztuczek wykorzystać aby usidlić Damiana.

Kolejny raz ojciec Lupe prosi Ramonę, żeby powiedziała wszystko co wie, ponieważ wtedy wszystko się ułoży. Elisa mówi Gaelowi, że chce go poślubić i uważa że z czasem pokocha go tak jak na to zasługuje. Rankiem Ramona szuka Elisy, żeby dostarczyć jej amulet jako prezent ślubny. Zapewnia i ma nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze i wszystko się zmieni. Florencia mówi Damianowi, że jego życie się zmieni, bo skończą się kłamstwa.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 158. ELISA i DAMIAN - PIERWSZA NOC po ślubie - ZDJĘCIA >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 130 - poniedziałek, 13.05.2013

Carminę zżera zazdrość kiedy widzi pannę młodą w sukni ślubnej, ponieważ Elisa pięknie w niej wygląda. Paolo zostaje zwolniony z więzienia i zjawia się na ślubie bratanicy, by ją szantażować. Gdy Florencia nie zjawia się w kościele, Damian jedzie po nią do domu.

Jest zdruzgotany, gdy zastaje kobietę bez ciążowego brzucha. Florencia wręcza mu papiery rozwodowe. Następnie zjawia się w kościele ubrana w czerwoną sukienkę, by oznajmić, że ślubu nie będzie. Alfonsina wpada w szał. Damian przerywa ceremonię Elisy i Gaela. Mierzy z pistoletu do pana młodego i błaga Elisę, by nie wychodziła za mąż.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 131 - wtorek,14.05.2013

Gabino wyznaje Edmundo, że Ingrid opracowała straszny plan i Gael zapłaci za to, że jest prawowitym dziedzicem. Edmundo nie wie o czym mówi Gabino. Później Edmundo i Carmina namiętnie się całują, w tej chwili pojawia się Begonia i domaga się wyjaśnień.

Damian porywa Elisę z kościoła i zabiera ją na plażę. Kobieta nie może mu wybaczyć, że uprowadził ją sprzed ołtarza. Oświadcza, że chce wrócić do domu, lecz ukochany nie zamierza jej na to pozwolić. Florencia wyznaje Enrique prawdę o swojej udawanej ciąży i planie porwania dziecka Sabriny. Gael poprzysięga zemstę Damianowi. Paolo wkrada się do sypialni Carminy i gwałci ją.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 132 - wtorek, 14.05.2013

Paloma rozmawia z Edmundo i mówi, że wyjeżdża z La Ermity, aby urodzić dziecko. Pyta się, co się stanie z Enrique. Pożądanie między Elisą a Damianem staje się coraz bardziej silniejsze, zaczynają się całować. Edmundo zaleca ojcu Lupe żeby zabrał Alfonsinę do Meridy na badanie do kardiologa, ponieważ nie jest z nią dobrze.
Begonia znajduje Carminę i Edmunda razem i zdaje sobie sprawę jakim typem kobiety jest jej niby przyjaciółka.

Po zniknięciu Elisy i Damiana, Carmina mówi Alfonsinie że historia może sie powtórzyć i oboje mogą umrzeć.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 133 - środa, 15.05.2013

Gabino szuka Alfonsiny i z dobrej woli oferuje jej bilety, które tak chciała. Tymczasem Edmundo zawiadamia ojca Lupe że Alfonsina pilnie potrzebuje kardiologa, ponieważ jest w bardzo złym stanie. Carmina próbuje otruć Gaela.

Elisa ucieka Damianowi. Załamany mężczyzna zostaje sam na plaży. Dziewczyna telefonuje do Lucia, by go uspokoić. Nie zdradza mu jednak, gdzie się znajduje. Gdy wraca na plażę znajduje Damiana leżącego na piasku z gorączką.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 134 - środa, 15.05.2013

Carmina pyta Gabino czy zrobił to o co go prosiła. Gabino odpowiada że Paolo nigdy już nie będzie jej dręczył. W tym czasie gangsterzy brutalnie biją Paolo. Gael mówi Florencii, że Damian zapłaci własnym życiem, ponieważ zabrał mu to, co najbardziej kochał.

Elisa i Damian postanawiają wrócić do domu. Gabino uderza Damiana kamieniem w głowę i zostawia go nieprzytomnego.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. PALOMA i GAEL nareszcie razem szczęśliwi - ZDJĘCIA >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 135 - czwartek, 16.05.2013

Carmina szuka Alfonsiny i drwi z jej nieszczęścia. Mówi Alfonsinie, żeby przygotowała się na pogrzeb Damiana,
ponieważ jego dni są juz policzone. Florencia żali się Palomie, że po śmierci ojca i rozstaniu z Damianem nie ma z
czego żyć. Dziewczyna postanawia jej pomóc. Prosi doktora Tovara, by dał Florencii pracę. Paloma wyznaje Florencii, że jeśli czuje prawdziwą miłość do Enrique to powinna o niego walczyć.

Po wspólnie spędzonej romantycznej nocy Elisa przekonuje Damiana, że był pierwszym mężczyzną w jej życiu. Ukochany nie wierzy jej jednak. Elisa i Damian wracają do domu.

Gael i Gabino mają brutalne starcie w barze, biją się i z tego powodu zostają zatrzymani. Później Paloma odwiedza Gaela w więzieniu. Gael mówi, że Elisa zdradziła go z Damianem. Paloma wybucha i mówi, że to on pierwszy zdradził Elisę z nią. Elisa i Damian wracają do La Ermity. Damian jest hospitalizowany. Gael wpada w szał, gdy dowiaduje się, co zaszło.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 136 - czwartek, 16.05.2013

Ramona informuję Elisę, że Paloma chce opuścić miasto, ponieważ wierzy, że to rozwiąże sytuację. Damian mówi ojcu Lupe że porozmawia z Gaelem, ponieważ nie ma nic do ukrycia. Ksiądz martwi się tym co może się stać.

Alfonsina nalega, aby Florencia oddała Damianowi pierścionek zaręczynowy, który od niego dostała. Jest pewna, że jej syn znajdzie kobietę godną siebie. Florencia daje pierścionek Elisie. W więzieniu Gael mówi jasno ojcu Lupe, że Damian jest osobą, która sprawiła mu najwięcej bólu i mówi, że Damian zapłaci mu za to co mu zrobił.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 137 - piątek, 17.05.2013

Alfonsina przychodzi, kiedy Elisa i Damian się całują. Damian prosi Elisę, żeby nie reagowała na zaczepki jego matki, ale Elisa nie może wytrzymać i mówi Alfonsinie żeby z nią nie zadzierała. Alfonsina zaczyna czuć się bardzo źle i ma atak serca.

Florencia całuje Enrique. Enrique mówi Florencii, że nie potrzebuje tego pocałunku, ponieważ zdał sobie już sprawę, że nic do niej nie czuje. Gael znajduje Damiana. Planuje go zabić. Kiedy Gael chce uderzyć Damiana głową o skałę, zjawia się ojciec Lupe z Elisą. Proszą go oboje, żeby tego nie robił, bo Damian jest jego bratem.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 138 - piątek, 17.05.2013

Kiedy Damian dowiaduje się, że Gael jest jego bratem, decyduje sie zrezygnować z miłości Elisy i wysyła jej list na pożegnanie. Damian informuje Gaela że wyjeżdża na do Meridy i mówi, że kiedy wróci, to Gael ma juz być po ślubie z Elisą. Carmina, do której dotarła już wiadomość o tym, że Gael i Damian są braćmi, dokucza siostrzenicy.

Elisa dostaje list od ukochanego. Mężczyzna prosi ją, by poślubiła jego brata i zapomniała o nim. Ojciec Lupe wyznaje Alfonsinie, że widział jak testament Rosenda został spalony w dzień jego śmierci. Paloma pyta Elisę czy powiedziałaby Damianowi gdyby była z nim w ciąży. Elisa odpowiada, że tak, ponieważ nie chciałaby żeby dziecko wychowało się bez ojca jak Gael.

Lekarz informuje Alfonsine i Damiana że jego matka będzie potrzebować operacji na otwartym sercu, ponieważ bez tej operacji nie przeżyje.

>>> OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. JAK się SKOŃCZY Otchłań namiętności? CARMINA UMIERA. Elisa i Damian mają synka - ZDJĘCIA


Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

WIĘCEJ