menu

"Pierwsza miłość". Ślub Nikoli i Radka - zdjęcia

04.09.2013, godz. 20:55
Pierwsza miłość. Radek (Mateusz Banasiuk), Nikola (Anna Kózka), Otylia (Otylia Jędrzejczak)
foto: AKPA

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2013 Radek (Mateusz Banasiuk) prosi Nikolę (Anna Kózka) o rękę. Oświadczyny odbywają się na basenie. Narzeczeni proszą Otylię (Otylia Jędrzejczak), którą tam poznali, żeby została świadkiem na ich ślubie. Kto przyjechał na ślub Radka i Nikoli z "Pierwszej miłości"?

Zakochany do szaleństwa Radek (Mateusz Banasiuk) jest pewien, że Nikola (Anna Kózka) do kobieta jego życie. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2013 chłopak decyduje się na oświadczyny. Ukochaną prosi o rękę na basenie.

>>> "Pierwsza miłość". Natan pocieszy Sabinę po śmierci Igora

Wkrótce proszą Otylię (Otylia Jędrzejczak), którą tam poznali, żeby została świadkiem na ich ślubie. To właśnie pod okiem Otylii, Nikola nauczyła się pływać, tym samym pokonując lęk przed wodą. Od tamtej pory dziewczyny stały się sobie bliskie.

>>> "Pierwsza miłość". Kinga wciąż kocha Artura i zostawi dla niego Adama?

Ślub zbliża się wielkimi krokami. W kwestii organizacji ślubu narzeczeni zdani są na siebie, więc decydują się na imprezę plenerową, na którą przybywa urzędnik stanu cywilnego. Wspólnie z przyjaciółmi świętują ten szczęśliwy dzień.

>>> Co nowego w "Pierwszej miłości" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Na uroczystości Radka i Nikoli zjawiają się: Sabina (Urszula Dębska), Dagmara (Anna Szymańczyk), Kaśka (Michał Koterski), Ola (Dominika Kojro), Robert (Marek Kaliszuk), Błażej (Paweł Krucz), Mikołaj (Błażej Michalski) i Patrycja (Martyna Kubicz).

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Polub nas na Facebooku!

 

WIĘCEJ