menu

"Prawdziwe uczucie" odc. 5 - opis, streszczenie: Victoria zostaje porwana w centrum handlowym

04.09.2013, godz. 02:00
Prawdziwe uczucie (Amores verdaderos). Victoria (Erika Buenfil)
Victoria Balvanera to  (Erika Buenfil) piękna, inteligentna, elegancka i odważna kobieta sukcesu. Akcjonariuszka i dyrektor kreatywny w największej agencji reklamowej. Kocha poezję, literaturę. Ma wielki talent i wrażliwość. foto: TELEVISA

"Prawdziwe uczucie" odcinek 5 w środę, 4.09.2013, o godz. 19 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 5 - streszczenie ze strony novela.pl. Paula zatrudnia detektywa, aby dowiedział się wszystkiego na temat Candelarii Corona oraz zweryfikował, czy rzeczywiście miała córkę z Anibalem. Victoria przedstawia Arriagę rodzinie. Aníbal i Nikki śmieją się z ubrania stróża Victorii.

>>> "Prawdziwe uczucie". Gwiazdy nowej telenoweli "Amores verdaderos" - obsada, kto jest kim? - zdjęcia

Felipe złości się na Beatriz za to, że spotyka się z matką. Arriaga szuka Victorii w jej pokoju. Aby uniknąć zetknięcia z Tomasiną, skacze przez okno, czego świadkiem jest Jean Marie. Kendra udaje obrażoną i składa na ręce Nelsona swoje wymówienie. Nelson obawia się, że modelka może wydać go przed żoną i proponuje jej kuszący kontrakt.

Szukając kolejnej zaczepki, Nikki wsiada na motor Rommela i odjeżdża z nim. Francisco wskakuje na inny motor i jedzie za nimi. Nakrywa ich tuż przed pocałunkiem i rzuca się z pięściami na Rommela. Detektyw informuje Paulę, że córka Candelarii nosi nazwisko Balvanera. Kendra chwali się Salsero, że Nelson nie tylko zatrudnił ją do kolejnej reklamy, ale także zaprosił na kolację.

Arriaga towarzyszy Victorii podczas zakupów w centrum handlowym. Nikki złości się na Francisco za to, że wszedł do jej sypialni bez pozwolenia. Porywacz wykorzystuje moment, gdy Arriaga jest w przebieralni i groźbą zmusza Victorię, żeby udała się razem z nim.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

WIĘCEJ