menu

"Przepis na życie" 5 sezon. Beatka i Żabcia chcą się pozbyć Walusia, ale Foczka ma dosyć męża

08.09.2013, godz. 11:00
Przepis na życie 5 odc. 1. Beatka (Maja Ostaszewska), Andrzej (Piotr Adamczyk)
foto: TVN/X-NEWS

"Waluś" (Jerzy Fedorowicz) z "Przepisu na życie", który został zdradzony przez żonę "Foczkę" (Dorota Zięciowska) zaaklimatyzował się w domu Beatki (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) na tyle, że nie ma zamiaru się od nich wyprowadzić. Mimo że obecność ojca zbliża do siebie Zawadzkich, ci chcą się go pozbyć! Czy Robert Darmięta z "Przepisu na życie" znajdzie sobie nowy dom? "Przepis na życie" 5 odcinek 2 (odc. 54) w niedzielę, 8.09.2013, o godz. 21 w TVN.

"Przepis na życie" 5 odcinek 2 (odc. 54) w niedzielę, 8.09.2013, o godz. 21 w TVN.

Robert "Waluś" Darmięta (Jerzy Fedorowicz) odwiedza w 1 odcinku "Przepisu na życie" 5 swoją ukochaną córkę Beatkę (Maja Ostaszewska) oraz zięcia Andrzeja (Piotr Adamczyk) pod pretekstem odwiezienia maleńkiej Kornelki (Jagna Kryczka). Szybko wychodzi jednak na jaw, że teść "Żabci" wyprowadził się z domu, ponieważ jego w jego małżeństwie pojawiły się problemy. Ukochana żona "Foczka" (Dorota Zięciowska) według ojca Beatki znalazła sobie kochanka!

>>> "Przepis na życie" 5 sezon. Mania wyprowadza się od Anki - zdjęcia

Niezapowiedziany gość szybko klimatyzuje się w domu Zawadzkich. Ma u nich tak dobrze, że nie chce nawet myśleć o wyprowadzce. Przy okazji obecność Darmięty bardo zbliża do siebie Andrzeja i Beatkę. - Trzymajmy się razem w tym nieszczęściu - prosi ukochanego "Rybka". Mimo tego, że "Waluś" zażegnał kryzys w związku Beatki i Andrzeja, ci chcą się go pozbyć. Marzą o tym, aby ojciec wrócił do "Foczki". Matka potwierdza jednak Beatce, że ma romans. Zrozpaczona "Rybka" nie może pogodzić się z faktem, że tatuś u nich zostanie.

>>> "Przepis na życie" 5 sezon. Nowa fryzura Anki po podróży

W 3 odcinku "Przepisu na życie" 5 Andrzej bardzo zbliża się do swojego teścia. Między "Walusiem" a "Żabcią" rodzi się więź oparta na męskiej solidarności. Beatka natomiast zostaje osamotniona w chęci "pozbycia" się ojca i może liczyć jedynie na Polę (Edyta Olszówka).

>>> Co nowego w "Przepisie na życie" 5 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Przepis na życie"? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ