menu

Przyjaciółki online ostatni odcinek 26 za darmo w internecie na ipla.tv

23.05.2013, godz. 20:17
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 26. Patrycja (Joanna Liszowska)
PRZYJACIÓŁKI 2 sezon odc. 26. Patrycja (Joanna Liszowska) foto: AKPA

Przyjaciółki 2 sezon odcinek 26 ostatni online za darmo dostępny w internecie. Serial Przyjaciółki online ostatni odcinek 26 można obejrzeć na ipla tv od 16.05.2013. Przyjaciółki 2 sezon, odcinek 26 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 23.05.2013 o godz. 21, ale tydzień przed premierą w telewizji Polsat 26 odcinek jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 26 online za darmo - oto link:

PRZYJACIÓŁKI 2, odc. 26 ONLINE ZA DARMO będzie dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 2 ostatni odcinek 26 - co się wydarzy?

Nadchodzi dzień ślubu Michała (Marcin Rogacewicz) i Patrycji (Joanna Liszowska). Radość związana z tym wydarzeniem nie udziela się jedynie Elżbiecie (Elżbieta Jarosik). Kobiecie ciężko ukryć rozczarowanie - nie taką synową sobie bowiem wyobrażała.

Tymczasem przybywają pierwsi goście. Indze (Małgorzata Socha) towarzyszy Piotr (Mariusz Zaniewski). Wkrótce zjawia się także Rafał (Michał Rolnicki). Z jego powodu między zakochanymi dochodzi do kłótni. Gruszewska jest rozczarowana zachowaniem partnera. Nie najlepiej się też czuje. Jest przekonana, że to zwykła niestrawność. Postanawia się jednak upewnić.

Zuza (Anita Sokołowska) chciałaby wyznać Wojtkowi (Lesław Żurek) miłość, ale nie wie, jak ma to zrobić. Patrycja radzi jej, by swoje uczucia spisała na kartce. Niestety, prześladujący Markiewicz pech także dziś daje o sobie znać.

Na hotelowym korytarzu Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) spotyka Sylwię (Dominika Kojro). Ku jego zaskoczeniu recepcjonistka jest wobec niego wyjątkowo obojętna.

Anka (Magdalena Stużyńska) szuka rodziny. Skierowana przez Ingę wchodzi bez pukania do pokoju, w którym ma być Paweł. To, co widzi, bardzo ją zaskakuje.

Michał informuje rodziców, że Patrycja jeszcze raz podda się zabiegowi in vitro. Jeśli znów nie dojdzie do zapłodnienia, oboje rozważą adopcję. Elżbieta jest załamana. Uważa, że wychowanie cudzego dziecka to fatalny pomysł. Nie zważając na okoliczności, postanawia powiedzieć o tym Patrycji.

Anka zjawia się w kościele pijana. Inga i Zuza są przerażone stanem koleżanki. Tymczasem rozpoczyna się ceremonia zaślubin. Michał zapamięta ją na długo, jednak z zupełnie nieoczekiwanego powodu...

PRZYJACIÓŁKI serial ONLINE - wszystkie ODCINKI ONLINE ZA DARMO >>>


WIĘCEJ