menu

"Sama słodycz" zamiast "Przepisu na życie". Nowy serial w TVN z Piotrem Adamczykiem już wiosną 2014

13.12.2013, godz. 09:00
Sama słodycz. Piotr Adamczyk, Natalia Klimas, Mateusz Damięcki
Sama słodycz. Piotr Adamczyk, Natalia Klimas, Mateusz Damięcki foto: TVN

Serial "Sama słodycz" w TVN już wiosną 2014 zastąpi "Przepis na życie". Już wiadomo, że to właśnie "Sama słodycz" zajmie miejsce "Przepisu na życie" w wiosennej ramówce stacji. Prace na planie serialu "Sama słodycz", do którego scenariusz też napisała Agnieszka Pilaszewska, ruszają już w styczniu. W obsadzie nowego serialu w TVn widzowie zobaczą Piotra Adamczyka, Mateusza Damięckiego i Natalię Klimas. O czym jest serial "Sama słodycz"?

Koniec "Przepisu na życie" nie oznacza, że widzowie raz na zawsze muszą pożegnać się z Piotrem Adamczykiem, który brawurowo wcielił się w postać Andrzejka "Żabci". Od marca Adamczyk powraca bowiem w nowej produkcji, choć już w zupełnie innej roli.

Przeczytaj: "Baron 24". Ruszyły zdjęcia do nowego serialu z Karolakiem

O czym jest serial "Sama słodycz"?

Serial "Sama słodycz", w którym gra główną rolę, to historia mężczyzny "o przejściach i z przeszłością", w którego poukładany męski świat z impetem wkracza dziewięcioletni syn Staś, wywracając jego życie do góry nogami. Fryderyk, główny bohater, to nauczyciel akademicki języka włoskiego, pasjonat gry na saksofonie, wrażliwy samotnik i perfekcjonista.

Patrz: Rysiek z "Klanu" wraca do serialu. Piotr Cywrus zagra Zdzicha w "Baron 24"

Obsada serialu "Sama słodycz"

U boku Piotra Adamczyka w "Samej słodyczy" wystąpią, m.in.: Natalia Klimas, Adriana Kalska, Marcin Hycnar, Karolina Staniec, Marta Ojrzyńska i Mateusz Damięcki.

Komediowy serial "Sama słodycz" składa na 13 odcinków. Autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska która stworzyła "Przepis na życie". Reżyseruje go Michał Rogalski, za kamerą stoi Paweł Flis. Serial jest produkowany na zlecenie TVN przez firmę Akson Studio.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ