menu

UKRYTA MIŁOŚĆ odcinki 124-133. LUCIANA RODZI syna Rodriga. Gala i Roselena porywają dziecko

09.01.2013, godz. 06:50
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo
UKRYTA MIŁOŚĆ, odc. 165 - OSTATNI ODCINEK. Luciana i Rodrigo foto: TELEVISA

UKRYTA MIŁOŚĆ odcinki 124-133 poniedziałku, 7.01.2013 do piątku, 11.01.2013. Co się wydarzy w telenoweli UKRYTA MIŁOŚĆ? Jak potoczą się losy Luciany (Zuria Vega) i Rodriga (Gabriel Soto)? UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 124-133 - STRESZCZENIA ODCINKÓW z całego tygodnia ze strony novela.pl. Luciana rodzi zdrowego i ślicznego syna, któremu daje na imię Rodrigo. Boi się, że Gala i Roselena będą próbowały odebrać jej dziecko. Ucieka ze szpitala i mdleje na ulicy. Gala zabiera syna Luciany i wyrzuca go na śmietnik. Małego Rodriga znajduje bezdomny muzyk.

KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI - kiedy OSTATNI ODCINEK Ukrytej miłości. UKRYTA MIŁOŚĆ odcinek 165 już 4.02.2013 >>>

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 124 - poniedziałek, 7.01.2013

Aldo przypomina Maximinowi, że zawsze we wszystkim go krył i dlatego nie ma prawa nazywać go zdrajcą. Nalega także, żeby zostawił Vicky w spokoju, bo już dość krzywd jej wyrządził. Maximino oznajmia Oscarowi, że Aldo wyjeżdża na bezterminowe wakacje.

Brígida donosi Roselenie, że jej mąż próbował zabić Alda. Roselena wybiera się do konsorcjum, żeby porozmawiać z Lucianą. Dziewczyna pyta kobietę, dlaczego ją oddała i czy miała coś wspólnego ze śmiercią Aurory. Roselena wyjaśnia, że gdyby Aurora nie zakręciła w głowie Maximinowi, do niczego by nie doszło.


Luciana proponuje konfrontację z Claudiem i Maximinem, ale Roselena odmawia, gdyż twierdzi że ta sprawa dotyczy tylko je obie. Na koniec wyjaśnia, że oddała ją Paz, bo przypominała jej o Aurorze. Aldo radzi Vicky, żeby nie szukała więcej Maximina. Luciana czyni wyrzuty Roselenie, że zataiła przed Claudiem prawdę o tym, że żyje i mówi, że już nigdy jej nie zaufa. Obiecuje jednak, że będzie mogła widywać się z wnukiem, tak samo jak Rodrigo. Roselena całuje ją w policzek i wychodzi. Brígida mówi Roselenie, że słyszyła jak Jana mówiła Melissie, że zerwała z Borisem.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 125 - poniedziałek, 7.01.2013

Aldo przypomina Maximinowi, że zawsze we wszystkim go krył i dlatego nie ma prawa nazywać go zdrajcą. Nalega także, żeby zostawił Vicky w spokoju, bo już dość krzywd jej wyrządził. Maximino oznajmia Oscarowi, że Aldo wyjeżdża na bezterminowe wakacje. Brígida donosi Roselenie, że jej mąż próbował zabić Alda.

Roselena wybiera się do konsorcjum, żeby porozmawiać z Lucianą. Dziewczyna pyta kobietę, dlaczego ją oddała i czy miała coś wspólnego ze śmiercią Aurory. Roselena wyjaśnia, że gdyby Aurora nie zakręciła w głowie Maximinowi, do niczego by nie doszło. Luciana proponuje konfrontację z Claudiem i Maximinem, ale Roselena odmawia, gdyż twierdzi że ta sprawa dotyczy tylko je obie. Na koniec wyjaśnia, że oddała ją Paz, bo przypominała jej o Aurorze.

Aldo radzi Vicky, żeby nie szukała więcej Maximina. Luciana czyni wyrzuty Roselenie, że zataiła przed Claudiem prawdę o tym, że żyje i mówi, że już nigdy jej nie zaufa. Obiecuje jednak, że będzie mogła widywać się z wnukiem, tak samo jak Rodrigo. Roselena całuje ją w policzek i wychodzi. Brígida mówi Roselenie, że słyszyła jak Jana mówiła Melissie, że zerwała z Borisem.

UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 126 - wtorek, 8.01.2013

Rodrigowi nie podoba się, że kołyska dla dziecka stoi w osobnym pokoju. Gala mówi mu, że zamierza zatrudnić pielęgniarki, które będą doglądać ich dziecko w dzień i w nocy. Jana zaprzecza, że kocha Lorenza. Roselena szuka u męża wsparcia w problemach z Janą.

Valentina uprzedza Galę, że postępuje niewłaściwie chcąc oddać dziecko pod opiekę obcych kobiet. Gali nie podobają się słowa krytyki i wyrzuca ją i Fernandę z mieszkania. Violeta wręcza Patriciowi zapakowany medalik. Patricio mówi jej, że planuje dać go w prezencie dziecku Luciany. Aldo zabiera Lorenza na uniewersytet, żeby ten mógł porozmawiać z Janą. Dziewczyna oznajmia Lorenzowi, że nie planuje się z nikim wiązać i chce się poświęcić nauce.

Roselena opowiada Anie o przeszłości, o nieszczęśliwym dzieciństwie i krótkich chwilach radości, jakie przeżyła po narodzinach synów. Claudio wykazuje zainteresowanie projektem Rodriga. Luciana mówi Violecie, że Rodrigo zamierza dotrzymać danego jej słowa i niebawem wyjedzie do Kanady. Maximino wypytuje córkę o jej uczucia do Lorenza. Jana zapewnia ojca, że nie spotyka się z Lorenzem i łączy ich wyłącznie przyjaźń.

Patricio słyszy, gdy Luciana żali się Violecie, że łudziła się, iż będzie widywać Rodriga każdego dnia. Tymczasem jednak on powoli staje się jedynie ojcem dla jej dziecka i wspomnieniem ich wielkiej miłości.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 127 - wtorek, 8.01.2013

Jana składa obietnicę ojcu, że nie będzie spotykać się z Lorenzem. Patricio informuje brata, że Luciana planuje następnego dnia wrócić na wieś. Vicky prosi Nicole o kilka dni urlopu. Gala złości się, gdy doktor Zavala informuje ją, że jest jeszcze za wcześnie, aby zobaczyć płeć dziecka. Violeta i Luciana spotykają Galę i Rodriga przy wejściu do gabinetu.

Gala próbuje zrobić z Luciany kochankę Rodriga. Violeta staje w obronie przyjaciółki i przypomina, że dziecko Luciany i Rodriga poczęło się, gdy jeszcze byli parą, natomiast ona podłożyła się Rodrigowi, żeby go przy sobie zatrzymać. Doktor Zavala zapewnia Lucianę, że jej płód jest zdrowy i zezwala na wyjazd.

Rodrigo karci żonę za jej nietaktowne zachowanie. Postanawia także interweniować w kwestii zakwaterowania dziecka i przekazuje swoje instrukcje Hectorowi. Gala próbuje się wtrącić, ale oni nie liczą się z jej zdaniem. Roselena obwinia Galę o swoje problemy z synem. Julieta zrzuca na Rodriga winę za niepowodzenie jego małżeństwa z Galą. Vicky opowiada Constanzie o tym, że skończyła już z byciem kochanką i chce być przez jakiś czas sama.

Luciana i Violeta wracają do San Francisco El Alto. Aldo namawia Lorenza, żeby zadzwonił do Jany. Don Aquiles zaczepia Lucianę i Violetę podczas spaceru.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 128 - środa, 9.01.2013

Violeta nazywa don Aquilesa ojcem i chce, żeby cała wieś dowiedziała się o łączącej ich więzi krwi. Roselena odbiera telefon córki i słyszy głos Lorenza. Jana prosi Lorenza, aby więcej do niej nie dzwonił. Aldo przychodzi do Vicky. Ona mówi mu, że zerwała już z Maximinem, ale na razie nie chce się z nikim wiązać i prosi, żeby jej nie nachodził.

Paz wręcza Lucianie czek od Namurashi za wykonaną pracę. Luciana zostawia pieniądze matce, Magdzie i Ariche. Gala ma bóle brzucha. Rodrigo dzwoni do lekarza, który instruuje go, jak ma postępować z żoną. Rodrigo zanosi Galę na rękach do sypialni i otacza ją opieką. Namurashi wspomina Lucianie o zamówieniu od zagranicznych hoteli.

Pomimo sprzeciwu Maximina, Rodrigo czyni Claudia odpowiedzialnym za negocjacje z Japończykami. Gala opowiada Juliecie i Roselenie o skutkach odegranej przed Rodrigiem farsy oraz pozwoleniu od lekarza na odbycie podróży. Don Aquiles nie chce uznać Violety za swoją córkę.

Rodrigo prosi Claudia, żeby nie wykluczał go z życia dziecka Luciany. Lastra zostawia Ofelii wiadomość. Pisze w niej, że jest ścigany przez policję i musi zniknąć na jakiś czas. Gala i Rodrigo jadą do Toronto. Podczas wizyty u ginekologa Gala dowiaduje się, że urodzi dziewczynkę.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 129 - środa. 9.01.2013

Gala nie akceptuje faktu, że urodzi córkę. Roselena mówi siostrze, że postanowiła dowiedzieć się przy pomocy detektywa, kim jest kochanka Maximina. Mija pięć miesięcy. Violeta gratuluje Lucianie znakomitego wystroju pokoju dla dziecka. Gala jest zła, bo kołyska dla dziecka stoi w jej sypialni.

Patricio czyni ogromne postępny w rehabilitacji. Gala zabrania lekarzowi zdradzać komukolwiek płeć jej dziecka i złości się na niego, bo nie chce jej wyjawić, co urodzi Luciana. Patricio pragnie złożyć wizytę Lucianie w jej nowym mieszkaniu. Luciana urządza przyjęcie baby shower, na którym zjawia się także Rodrigo i przynosi jej bukiet kwiatów.

Następnego dnia Rodrigo i Claudio wyjeżdżają do Szanghaju. Luciana budzi się rano z bólem głowy. Estela wzywa karetkę. Ivan domaga się od Lastry więcej pieniędzy. Gala dzwoni do Rodriga i skarży się, że nie poinformował jej o tym, że już doleciał. On ma dość lamentów żony i przerywa połączenie. Patricio dowiaduje się, że Luciana trafiła do szpitala.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 130 - czwartek, 10.01.2013

Patricio uspokaja płaczącą Matilde. Jana i Patricio wybierają się do szpitala, w którym przebywa Luciana. Brígida donosi Gali o problemach z Lucianą. Doktor Canales mówi Lorenzowi, że stan Luciany jest poważny. Julieta i Gala także jadą do kliniki i udają przejęte zdrowiem Luciany. Patricio im nie wierzy i próbuje się ich pozbyć. Sam tymczasem dzwoni do brata i mówi mu o wszystkim, co się dzieje.

Claudio prosi Normę, aby była blisko Luciany. Doktor Canales uprzedza Patricia, że jeśli nie ustabilizują ciśnienia Luciany, będą musieli zrobić jej cesarskie cięcie. Patricio podpisuje zgodę. Luciana widzi, jak jej syn przychodzi na świat. Nadaje mu imię Rodrigo. Do Paz i do Magdy dociera wiadomość o Lucianie. Don Aquiles proponuje kobietom, że zawiezie je do stolicy, ale one odmawiają pomocy. Przez telefon Paz prosi Lorenza, żeby opiekował się siostrą i nie pozwolił, żeby Roselena się do niej zbliżyła.

Lekarz informuje rodzinę i przyjaciół Luciany, że dziecko urodziło się zdrowe i nic mu nie zgaraża. Roselena je przeklina. Rodrigo dowiaduje się od brata o narodzinach syna. Gala proponuje Roselenie, aby wspólnymi siłami pozbyły się dziecka Luciany.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 131 - czwartek, 10.01.2013

Luciana rodzi ślicznego i zdrowego chłopca. Jest dumna z dziecka. Roselena zamierza pozbyć się syna Rodriga. Patricio bierze bratanka na ręce i płacze ze szczęścia.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 132 - piątek, 11.01.2013

Roselena ma dość udawania, że chce być przyjaciółką Luciany. Odwiedza kobietę w szpitalu. Rodrigo chce jak najszybciej zobaczyć dziecko, lecz Maximino go powstrzymuje. Luciana zaczyna źle się czuć i traci przytomność.

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 133 - piątek, 11.01.2013

Luciana z pomocą Julii wymyka się ze szpitala razem z dzieckiem. Wie, że Roselena i Gala będą próbowały odebrać jej syna. Kobieta jest jednak zbyt słaba i mdleje na ulicy. Dziecko znajduje bezdomny muzyk.

UKRYTA MIŁOŚĆ: LUCIANA rodzi DZIECKO RODRIGA. Syn Luciany i Rodriga ZAGINIE. Czy mały Rodrigo się odnajdzie - ZDJĘCIA >>>

WIĘCEJ