menu

Klan, odc. 2067 - streszczenie, opis. Krystyna kończy tłumaczenie książki Vujkovicia

02.08.2011, godz. 02:05
Agnieszka Kotulanka
Agnieszka Kotulanka foto: Brak agencji

Leszek przeprasza Jagodę za nocne zamieszanie. Kamila z Jerzym szukają informacji o sektach. Podejrzewają, że Beata może w takiej przebywać. Rysiek proponuje rodzinie spędzenie weekendu w Brzezinach. Wszyscy, poza Kasią, są zadowoleni z tego pomysł. Krystyna kończy tłumaczenie książki Vujkovicia, jednakże komputer, na którym pracowała popsuł się.

Nad ranem Jagoda próbuje wymknąć się niepostrzeżenie z domu. Leszek jednak nie śpi. Przeprasza za wczorajsze zamieszanie i próbuje wytłumaczyć, że przypadkiem potknął się i przewrócił na śpiącą dziewczynę. Jagoda zostaje tylko ze względu na Zuzię i Jerzyka.

>>> Klan - wszystko o serialu TVP1 na SUPERSERIALE.pl

Surmaczowa przekonuje męża do pomysłu wyjazdu na beatyfikację Ojca Świętego do Rzymu. Kiedy inne argumenty zawodzą, zarzuca mu brak uczuć patriotycznych.

Elżbieta zastanawia się, czy jest to możliwe, żeby Beatę porwała jakaś sekta. Kamila podsuwa myśl, że może chodzić o majątek Beaty. Razem z Jerzym przegląda stronę zakonników, którzy dużo piszą na temat sekt.

Roman ogląda projekt trybuny honorowej w Woli Tureckiej, który wykonała Agata. Nie może wziąć tego zlecenia, bo ma inne zobowiązania, ale deklaruje pomoc Agacie. Uprzedza Kazunia, że realizacja tego pomysłu będzie bardzo dużo kosztowała. Bolek się zgadza.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Rysiek wpada na pomysł, żeby pojechać całą rodziną w weekend do Brzezin. Kasia ma jednak inne plany. Chce zostać w Warszawie i iść na imprezę do koleżanki. Organizuje sobie opiekunkę Olę.

Krystyna z ulgą kończy tłumaczenie powieści Vujkovicia. Kiedy ponownie włącza komputer, pokazuje się tylko czarny ekran.

autor: materiały prasowe zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ