menu

"Zbuntowany anioł" powraca! Milagros i Ivo po latach. Co słychać u bohaterów "Zbuntowanego anioła"?

16.10.2013, godz. 14:15
Zbuntowany anioł powraca. Co słuchać u bohaterów?
"Zbuntowany anioł" powraca. Co słuchać u bohaterów? foto: TV Puls Facebook, Youtube

Wielki powrót telenoweli "Zbuntowany anioł". Od wtorku, 22.10.2013, w TV Puls powtórki "Zbuntowanego anioła", hitowej argentyńskiej telenoweli, która po raz pierwszy została wyemitowana w Polsce w 2000 roku i od razu podbiła serca widzów. Co słuchać u bohaterów "Zbuntowanego anioła"? Co teraz robią i gdzie grają Natalia Oreiro (Milagros), Facundo Arana (Ivo) i pozostali członkowie obsady "Zbuntowanego anioła"?

Co się stało z aktorami ze "Zbuntowanego anioła"?

Natalia Oreiro, czyli Milagros "'Mili" Esposito-Di Carlo de Miranda

36-letnia urugwajska aktorka dzięki roli Milagros w "Zbuntowanym aniele" stała się prawdziwą gwiazdą. Telenowela przyniosła jej sławę, sukces i uczyniła jedną z najbardziej rozpoznawalnych latynoskich aktorek na świecie. Mili ze "Zbuntowanego anioła" zagrała później w serialach: "Kachorra to ja", "Jesteś moim życiem", Amanda O".

Poświęciła się też karierze piosenkarki. Wydała trzy płyty i nagrała kilka singli. Jej piosenki, które zaśpiewała na ścieżce dźwiękowej do "Zbuntowanego anioła" (Cambio Dolor, Me muero de amor), czy "Jesteś moim życiem" (Corazon Valiente) zrobiły furorę.

Obecnie Natalia Oreiro powróciła do ról w telenowelach. Emitowany od początku tego roku nowy serial z jej udziałem - "Solamente vos" - bije rekordy popularności. Natalia gra w telenoweli uroczą fryzjerkę Aurorę, która marzy o karierze piosenkarki. W styczniu 2012 została matką syna Merlina Mollo Oreiro.

Przeczytaj: "Zbuntowany anioł" w Polsce. Koncert Natalii Oreiro we Wrocławiu - bilety już do kupienia

Facudno Arana, czyli Ivo Di Carlo-Miranda Rapallo

41-letni Facudno od samego początku swojej kariery na saksofonie w zespole La Caranza. Po sukcesie "Zbuntowanego anioła" żadna inna telenowela z jego udziałem nie była aż tak popularna na całym świecie. Za podwójną rolę Yago Valdez i Fabio Sirenio w "Yago, pasion morena" i za postać Tomasa w "009 Central" odebrał nagrodę Martin Fierro.

W telenoweli "Jesteś moim życiem" wystąpił u boku Natalii Oreiro w roli Martína Quesady, wpływowego biznesmena, będącego kierowcą Formuły 1, który odziedziczył firmę po swoim ojcu. Za tę rolę Facundo również odebrał nagrodę Martin Fierro. Fani telenowel zapewne widzieli go także w serialu "Ojciec Coraje".

Patrz: "Violetta" 2 sezon. Leon ma rywala. Diego nowym chłopakiem Violetty. Co się wydarzy w 2 sezonie?

Ivo ze "Zbuntowanego anioła" związany z modelką i prezenterką Marią Susini, z którą ma córkę Indię (ur. 10 maja 2008) oraz synów bliźniaków Yaco i Moro (ur. 19 października 2009).

Diego Ramos, czyli Sergio Costa, chłopak zakochany w Milagros
Sergio ze "Zbuntowanego anioła" obecnie gra Germana w hitowej telenoweli "Violetta". W 2001 roku wyjechał do Kolumbii, gdzie zagrał w trzech serialach. Potem wrócił do Argentyny. Aktor nadal jest samotny, ale rozważa wynajęcie surogatki. Krążą plotki, że jest homoseksualistą.

Segundo Cernadas, czyli Pablo Rapallo, kuzyn Iva, zakochany w Milagros
41-letni argentyński aktor dwa lata temu rozstał się z żoną Gianella Neyrą. Nieoficjalnym powodem był jego romans z partnerką z planu "Any Cristiny" Kariną Jordan. Ostatnio zagrał czarny charakter w "Dulce amor".

Marcelo Mazzarello, czyli Rocky, szofer zakochany w Vicky, siostrze Iva
Zabawy i nieco przygłupi serialowy Rocky w 2006 roku także zagrał w telenoweli "Jesteś moim życiem". Obecnie aktor gra głównie w argentyńskich filmach fabularnych.

Zmarli aktorzy ze "Zbuntowanego anioła"

Arturo Maly - Federico Di Carlo, ojciec Milagros, ojczym Iva
Argentyński aktor, który wcielił się w postać zakłamanego i zdradzieckiego Federica zmarł na atak serca w wieku 62 lat w maju 2001 roku.

Norberto Diaz - Daniel Rapallo

Daniel ze "Zbuntowanego anioła", czyli wyjek Iva i brat jego matki Luisy (Fernanda Mistral) zmarł podczas snu w 2010 roku. Miał 58 lat.

Lydia Lamaison jako Angelica Di Carlo, "Pani Starsza"
Uwielbiana przez widzów, urocza "Pani Starsza", czyli babcia Milagros i przybrana babcia Iva zmarła 20 lutego 2012 roku w Buenos Aires w wieku 97 lat. W ostatnich latach życia Lydia działała na rzecz Domu Emerytowanego Aktora, którego była wiceprezeską.

Osvaldo Guidi - Bernardo, kamerdyner i wujek Milagros
47-letni aktor w 2011 roku popełni samobójstwo.

Humberto Serrano - ksiądz Manuel
Ojciec Manuel ze "Zbuntowanego anioła" zmarł w styczniu 2013 roku w wieku 71 lat.

"Zbuntowany anioł" - od poniedziałku do piątku o godz. 13.30 w TV Puls

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

WIĘCEJ